Gizlilik Politikası

Sayfamızda bulunan tüm veriler, sisteme kayıt olan üyelere ait ilanlar olup, doğruluğu ve güvenliği tamamen alıcı ve satıcı arasında kurulan iletişim ile sağlanabilmektedir.

Sistemimiz, ilan yayınlayabilme yada yayınlanan bir ilanı alıcıya ulaştırabilmek için satıcının veya alıcının bazı bilgilerini kaydedebilir ve bunu zamanı geldiğinde kullanabilir. Sitemizde bulunan formlar üzerinden girilen tüm veriler mecburi olarak kayıtlarımız arasında tutulmaktadır. Bu bilgileri kullanarak kişilere teklif veya bilgi mesajları gönderebilmekteyiz.

Web sayfamız, olası sistemsel  sorunların hızlı çözülmesi için, kullanıcıların IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, gizli kalması gereken bilgileri kesinlikle saklar, ifşasını önlemek için gerekli tüm çalışmaları yapacağını taahhüt eder. Lakin hukuki kurallar gereği, sayfamızdaki bazı sözleşmeler gereği yada kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak amacıyla bu bilgileri kullanabilir.

İnternet sayfamızda bulunan herhangi bir alana yada e-posta adresine, asla kredi kartı numaranızı veya herhangi bir şifrelerinizi yazmayınız. Bu alanlarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Bu bakımdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edilemez.

Sitemiz, ziyaret eden kullanıcılara ait bazı bilgileri teknik bir iletişim dosyası (Çerez) kullanarak elde edebilir ve saklayabilir. Bu dosyalar sayesinde site hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet’in kullanımını kolaylaştırmaktayız.
Firmamız, okuduğunuz bu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak, kullanıcılara e-posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.