İL SEÇ

İlan Sahibi


SERVET GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK YATIRIM VE GELİŞTİRME


Cep Telefonu : 5335707516
Antalya / Kepez / Baraj Mah.
82

Türkiye’de hassas hale gelen piyasa koşulları nedeni ile Türkiye gayrimenkul pazarında, maksimum finansal getiriyi sağlamak amacıyla profesyonel olarak hizmet vermeyi ilke edinen SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK VE GELİŞTİRME A.Ş kurSATILIK FABRİKA ANTALYA HAL YAKINI MEY/SEBZE İŞLEME ŞOKYATIRIM

Antalya Merkez kepez Antalya / Kepez / Baraj Mah.

6,950,000 TL İlan no : 15135

Güncellenme Tarihi 2015-03-28
İlan Tipi Satılık
Kimden Emlak Ofisi
Metrekare 3100 m2
Oda Sayısı 1+1
Banyo Sayısı 1
Bina Yaşı 0
Kat 0
SATILIK FABRİKA ANTALYA TOPTANCI HAL YAKININDA MEYVE SEBZE İŞLEME ÜNİTESİ DAHİL.SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK VE GELİŞTİRME A.Ş SİZ DEĞERLI YATIRIMCILARIMIZA EŞSIZ BIR YATIRIM FIRSATI SUNMAKTADIR.
· Antalya Yeni Sebze Hal ine 2 km mesafede bulunup ANTALYA Merkezde Baraj mahallesindedir. Toplam 3100m2 arazi üzerine kuruludur.3 katlı olup iskân raporunda toplam kapalı alan 4620m2 dir. Bunun dışında Fabrikamızın yanında ekstra olarak 1717 m2 lik bir araç parkı daha bulunmaktadır.
· Fabrikamızın ön saha ve park alanına ortalama rahatlıkla 12 adet tır ve küçük araçlar rahatlıkla sığmaktadır.3 adet tır rampası mevcuttur. Bunun haricinde ön sundurma alanını da aynı anda 4 tır daha yanaşabilir. Küçük araçlar için bu sayı artabilir.
· Binamız 2003 yılında inşa edilmiştir, hertürlü imar iskân ve belediye planlarına uygun inşa edilmiştir.
· Fabrikamızın net Bodrum alanı 800m2 olup 1 adet 100m2 lik ön soğutma(buzhane)odası mevcuttur ve 1 adet tır rampası ve 2 adet büro bulunmaktadır(ayrıca bay, bayan wc ve lavaboları)
· Fabrikamızın zemin kat net İşletme alanı 1700 m2 olup 2 adet 100 er m2 lik ön soğutma adaları mevcuttur.2 adet tır rampası ,2 adet üretici dinlenme odası ,1 adet ürün kabul ve dartım odası ve yardımcı malzeme odası ayrıca.3 adet bay bayan wc leri bulunmaktadır.
· Fabrikamızın 1.kat İdari Bölümünde :7 adet idari büro ,1 koridor,3 adet arşiv,1 adet personel yemekhanesi(mutfak),2 adet toplantı odası ve 1 adet revir odası bulunmaktadır.bay bayan idari bölüm wc ler ve genel müdür banyo wc.

· Fabrikamızın 1.kat İşçi konaklama Bölümümde:4 adet 25 şer kişilik bayan odaları (ranzalı-dolaplı-yatak dahil).2 adet erkek odaları 20 şer kişilik ve 1 adet idareci çavuş odası. Ayrıcada bay bayan banyo duş ve lavabolar.1 adet 230 m2 lik işçi mutfağı ve yemekhanesi.
· Fabrikamızı 2.katında 1 adet dayalı döşeli 230 m2 lik 4 oda 1 salona sahip suit odalı yüzme havuzlu barbekü ve oturma alanı bulan ev bölümü mevcuttur.
· Extra Bilgiler: Tüm binada merkezi ısıtma soğutma sistemi, kalorifer sistemi, gün ısılar, gazlı mutfak sistemi,1 adet jeneratör, motor dairesi, binaya ait elektrik trafosu, paratoner i bulunmaktadır. işletmenin suyu kendine aittir, ayrıca kamera sisteminin alt yapı teşkilatı, işletme içi ses sitemi mevcuttur ve yağmur ve güneş ten koruyucu geniş ön alan sundurması. vardır.
SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK VE GELİŞTİRME A.Ş siz değerli yatırımcılarımıza eşsiz bir yatırım fırsatı sunmaktadır.Türkiye’de hassas hale gelen piyasa koşulları nedeni ile Türkiye gayrimenkul pazarında, maksimum finansal getiriyi sağlamak amacıyla profesyonel olarak hizmet vermeyi ilke edinen SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK VE GELİŞTİRME A.Ş kurulduğu günden itibaren Misyonu gereği; Bireysel ve Kurumsal, yerli ve yabancı yatırımcılara, doğru ve verimli gayrimenkul yatırımları yapabilmeleri için yatırım danışmanlık hizmetleri vermektedir.