İL SEÇ

İlan Sahibi


SERVET GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK YATIRIM VE GELİŞTİRME


Cep Telefonu : 5335707516
Antalya / Konyaaltı / Arapsuyu Mah.
82

Türkiye’de hassas hale gelen piyasa koşulları nedeni ile Türkiye gayrimenkul pazarında, maksimum finansal getiriyi sağlamak amacıyla profesyonel olarak hizmet vermeyi ilke edinen SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK VE GELİŞTİRME A.Ş kurSATILIK ANTALYA ARAPSUYU MEVKİ KOMPLE BİNA FULL DENİZ MANZARALI

Antalya Merkez konyaaltı Antalya / Konyaaltı / Arapsuyu Mah.

2,495,000 € İlan no : 15132

Güncellenme Tarihi 2015-03-28
İlan Tipi Satılık
Kimden İnşaat Firması
Metrekare 2100 m2
Kat 
Krediye Uygun Uygun
SATILIK ANTALYA KOMPLE BİNA FULL DENİZ MANZARALI ALTERNATİFİ OLMAYAN MÜKEMMEL BİNA
ANTALYA KONYAALTI ARAPSUYU MEVKİİ FULL DENİZ MANZARALI CENTER VE OTEL KONSEPTİNDE YAPILABİLECEK VE GİRİŞ KATININ ELİT MÜŞTERİLER İÇİN RESTORAN / CAFE TARZI İŞLETMELERE HİZMET VEREBİLECEK ŞEKİLDE DİYAZN EDİLEBİLİR OLMASI NEDENİ İLE BİNANIN BİR ÇOK AMACA UYGUN KULLANILABİLMESİNİ SAĞLAMAKTADIR.
2100 m2 İNŞAAT ALANI OLUP , BODRUM (GECE KLUBÜNE ELVERİŞLİ) + GİRİŞ KATI + 7 KATTAN OLUŞMAKTADIR. YAPI KONUM İTİBARİ İLE MERKEZİ OLMASI NEDENİYLE DE TRUZİM ACENTALARININ VAZGEÇİLMEZ OFİS CENTER KONSEPTİ İÇİN ÇOK ÇOK UYGUNDUR.
RESİMDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BİNANIN DENİZİ GÖREN ÖN TARAFI PARK ALANI OLMASINDAN DOLAYI GELECEKTE BİNANIN ÖNÜNÜN KAPATILMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.BU SEBEBLE DE BENZER YAPILARA GÖRE ALTERNATİFİ OLMAYAN BİR YERDİR.
FİYAT:2.495.000 Euro
Türkiye’de hassas hale gelen piyasa koşulları nedeni ile Türkiye gayrimenkul pazarında, maksimum finansal getiriyi sağlamak amacıyla profesyonel olarak hizmet vermeyi ilke edinen SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIK VE GELİŞTİRME A.Ş kurulduğu günden itibaren Misyonu gereği; Bireysel ve Kurumsal, yerli ve yabancı yatırımcılara, doğru ve verimli gayrimenkul yatırımları yapabilmeleri için yatırım danışmanlık hizmetleri vermektedir.